Yaşar Yemişen, "Esnafımızın yanındayız"

Yaşar Yemişen, "Esnafımızın yanındayız"

Karşıyaka Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Yaşar Yemişen, kooperatif olarak esnafın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Yemişen açıklamasında, esnafın en büyük destekçisi olacaklarını kaydetti.

Kurulduğu günden bu yana esnafın tüm kredi talepleri karşısında kısa sürede cevap verildiğini anlatan Karşıyaka Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Yaşar Yemişen, “Kurumumuza kredi başvurusunda bulunan esnaf ve sanatkârlarımızın taleplerini en kısa sürede ve hızlı bir şekilde değerlendirilip kredilerini veriyoruz. Bu işlemin hızlandırılması ise esnaf ve sanatlarımızın maddi sıkıntılarına en kısa sürede çözüm olmanın da yolunu açmıştır. Esnaflarımız devlet destekli yıllık yüzde 5 gibi oldukça düşük faizli bu krediden yararlanmaya davet ediyoruz. Çünkü ekonomik olarak zor günler geçiren esnafımız istediği krediyle işyerlerini genişletip boşalan raflarını tekrardan doldurabilir, kendilerine ait bir işyeri dahi alabilir ve işlerini daha da büyütebilirler. Başarı çitamızı ve Türkiye genelindeki sıralamamızı sağlamış olduğumuz kolaylıklar ve çalışmaların neticesi olarak her geçen gün daha da yükseltiyoruz. Kurumumuza günü geçmiş borcu bulunan esnafımıza ise ödemeleri konusunda ve kanunen uygulama zorunluluğu bulunan temerrüt faizi hakkında bilgi verip, hak mağduriyetleri yaşamaları için her türlü ödeme kolaylığını da sunuyoruz. Bütün esnaf ve sanatkârlarımızın kişi ayrımı gözetmeksizin kredi kullanımı ve günü geçmiş borçların ödeme kolaylığı hakkında daha geniş bilgilendirme için tüm esnaf ve sanatkârlarımızı kurumumuza bekliyoruz’’ diye konuştu.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
4.08.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin