Yeni durak Gaziantep

Yeni durak Gaziantep

“Turkcell Teknoloji Otobüsü” 4.5G hızıyla yaşanan teknolojik dönüşümü Türkiye’ye deneyimletmek için yola koyuldu. 4.5G deneyimini yaşamak isteyen tüm teknoloji meraklılarının ağırlanacağı “Turkcell Teknoloji Otobüsü”nün altıncı durağı da Gaziantep olacak.

Turkcell, Türkiye’nin en yüksek 4.5G hızını Türkiye’nin deneyimine sunmak için kolları sıvadı. Mobil internet hızını ortalama 10 kat artıran ve Türkiye’deki en büyük teknolojik dönüşümü yaşatacak 4.5G’nin getirdiği yenilikleri ve imkanları insanların test etmesi için hazırlanan “Turkcell Teknoloji Otobüsü” Anadolu için yola çıktı. Altıncı durağının Gaziantep olduğu “Turkcell Teknoloji Otobüsü” 24-25 Mayıs’ta Gaziantep Üniversitesi’nde, 26-29 Mayıs tarihleri arasında da Gaziantep

Meydanı’nda ziyarete gelen tüm teknoloji meraklılarını ağırlayacak.

Turkcell Teknoloji Otobüsü Gazianteplileri 4.5G hız deneyimi için bekliyor

4.5G hız deneyiminin yaratıcı oyun ve birbirinden renkli etkinliklerle Gazianteplilere yaşatılacağı “Turkcell Teknoloji Otobüsü”nde, konuklar 4D Roller Coaster ile kesintisiz eğlencenin keyfini çıkaracak. Katılımcılar, İstanbul’da özel olarak hazırlanan bir depoda bulunan iş makinasını Turkcell 4.5G teknolojisiyle Gaziantep’te otobüsün içerisinde kumanda edebilme fırsatı da yakalayabilecek. Bunların dışında ziyaretçiler, otobüste fizy, Turkcell TV+ gibi servislerle en yeni teknolojik cihazları da yakından tanıma şansı yakalayacak.

GÜNDEM
Haber Merkezi
23.05.2016

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin