Yenilik Partisi Gaziantep'te teşkilatlanıyor

Yenilik Partisi Gaziantep İl Başkanı Kazım Ateş, Şahinbey, Şehitkamil ve Oğuzeli ilçe başkanlıklarının kongresinin yapıldığını söyledi.
Yenilik Partisi Gaziantep'te teşkilatlanıyor

Hakimiyet Gazetesini ziyaret eden Ateş, "Türkiye genelinde olduğu gibi Gaziantep'te her geçen gün biraz daha büyüyoruz" şeklinde görüş belirtti.

"GAZİANTEP GENELİNDE PARTİ ÇALIŞMALARIMIZ
ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRÜYOR"

Hakimiyet Gazetesini ziyaret eden Yenilik Partisi Gaziantep İl Başkanı Kazım Ateş kent genelinde çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çekti. Yenilik Partisi Gaziantep İL Kadın Kolları Başkanı Zehra Erdizci ise kadın kolları olarak kısa süre içerisinde teşkilatlanma yapısını en iyi şekilde tamamlayacaklarını ifade etti.

Düzenlenen ziyarette konuşan Yenilik Partisi Gaziantep İl Başkanı Kazım Ateş şu açıklamalarda bulundu;

"Yenilik Partisi olarak her geçen gün bize olan ilgi sevgi ve katılım artmaktadır. Genel Başkanımız Öztürk Yılmaz önderliğinde Gaziantep ve Türkiye'nin genelinde hızla büyüyen gelişen halkla iç içe olan yep yeni bir siyasi parti konumundayız. Yenilik Partisi Gaziantep İl Başkanlığı olarak Gazişehirimizi kendi çatımızda toplamak istiyoruz. Bütün hemşehrilerimizi partimize davet ediyorum. Yoğun bir ilçe kongrelerimiz oldu, İslahiye ve Nizip ilçelerinde de sona geldik. Gece gündüz demeden halkımızla bir bütün olacağız. Yenilik Partisi olarak projelerimize destek olalım, alım gücünü, eğitimi, üretimi, ulaşımı ve çiftçilerimizi hep birlikte ayağa kaldıracağız. 2023 yenilik yılı olmasını temenni ederim."

GÜNDEM
Bülent Öner
18.01.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin