Yılmaz çalışmalarını sürdürüyor

Yılmaz çalışmalarını sürdürüyor

Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi Aday adaylığı için başvurusunu yapan Turizmci İşadamı ve aynı zamanda Gaziantep Otelciler Meslek Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Ak Parti belediyeciliğinin modern kent yaşantısını getirdiğini ifade ederek çevreye saygı kampanyasıyla daha yaşanabilir kent oluşumlarına devam etmek ve katkı sağlamak için aday adayı olduğunu dile getirdi. Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinde aday gösterilsin veya gösterilmesin Ak Parti’nin başarısı için çalışacaklarını dile getirdi.

Ak Parti belediyeciliğinden önce oluşmuş olan şehirlerimizin kronikleşmiş sorunlarını yerel yönetime geldikten sonra tek tek çözerken, Ak Parti vizyonunun diğer taraftan da belediyeciliğe yepyeni bir bakış açısı kazandırdığını vurgulayan Ahmet Yılmaz, belediye meclisi üyesi olarak bu sürece katkı sağlamak için kolları sıvadığını söyledi. 2004 yılında ‘yerel kalkınma başlıyor’ sloganı ile alt yapıdan üst yapıya kadar her alanda şehirlerimizde büyük bir kalkınma hamlesinin başlatıldığını vurgulayan Yılmaz, “Her zaman ürettik, paylaştık ve önce memleket için çalıştık. Bugün köklerimizden, ailemizden, kültürümüzden ve iş hayatından öğrendiklerimizi Şehitkamil ilçemizin geleceği için sunmaya hazır olarak karşınızdayım. Bu memleketin evladıyım bu memlekete hizmete adayım. Geçtiğimiz yıllarda partimize değişik alanlarda hizmet ettim. Milletime ve Şehrime olan inancım ile istihdam ürettim, iş kaynağı aş kaynağı yaratmak için çok çalıştım ve çalışıyorum” dedi.

Yılmaz açıklamasını şu şekilde sürdürdü;

“Gaziantep’imizin ve Şehitkamil İlçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, meclis üyesi aday adayıyım. İş dünyasında edindiğim çok önemli tecrübelerimi, 300 yıldır bu topraklarda yaşayan atalarımın deneyimlerini, tüm Avrupa’yı ve dünyayı karış karış dolaşmış etüt etmiş, yerli ve milli bir kardeşinizin bilgi birikimini adım adım şehrimiz ve Şehitkamil ilçemiz için projelere dökmek için buradayım. Avrupa’nın, dünyanın örnek ilçesi olacak Şehitkamil’imiz için buradayım. Memleketinizin bir evladı, bir kardeşiniz olarak buradayım.”
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
1.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin