Yılmaz güven tazeledi

Yılmaz güven tazeledi

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Ömer Yılmaz, Grand Otelde gerçekleştirilen genel kurulda tekrar başkanlığa seçildi. 

TESKOMB Genel Başkan Yardımcısı Bahri Şarlı’nın divan başkanlığı görevine seçildi genel kurulda esnaf kooperatifleri üst birliğinin 2 yıllık gelir giderleri ve hizmetleri genel kurul üyelerinin onuruna sunuldu. Tek liste halinde gidilen genel kurulda Ömer Yılmaz yeniden başkan seçildi. Yapılan seçimde ise Ömer Yılmaz’ın yönetimine Mustafa Akalın, Fethi Ermayası, Ünal Akdoğan, M. Sadık Anlar, Salman Çelikadam, Mehmet Karasu, Mert Murat Güzel, Hüseyin Ataoğlu, Murat İlik ve Hamit Arslan seçildiler.

Mehmet Şentürk, Mehmet Yenidoğan ve Mehmet Yaşar Yemişen denetim kuruluna getirilirken, merkez birliği delegeliğine Ömer Yılmaz, Mustafa Akalın ve Fethi Ermayası seçildi. Genel kurul sonunda Ömer Yılmaz ve yönetiminin icraatları takdir toplarken, önümüzdeki 3 yıl için yapacakları hizmet için üyelerden tam not aldılar.

GÜNDEM
Zeynep Keskin
16.04.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin