Yılmaz’a destek sözü

Yılmaz’a destek sözü

Gaziantep’te hayırsever işadamı Ünalan Emlak ve İnşaat sahibi Ahmet Ünalan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Yılmaz’a destek sözü verdi.

Gaziantep’in hayırsever işadamlarından Ünalan Emlak ve İnşaat sahibi Ahmet Ünalan’ı ziyaret eden Yılmaz ziyaretinde, “Gece gündüz demeden insanı yaşatmayı ve insanın acısını dindirmeyi amaçlayan bu onurlu mesleği özveriyle yerine getiren tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

İş adamı Ahmet Ünalan ise, Hasta ve Hasta Yakınları Derneği’ne her zaman her durumda yardım edilmesi gerekliliğine vurgu yaparak, “ Hasta olmayan insan sağlığının kıymetini bilemez bu nedenle hastalıklarda hep yanımızda birilerinin olması bize hastalıkla savaşma gücü ve azmi kazandırır. Bu nedenle Hasta ve Hasta yakınları Derneği’ne destek olmak onların yanında yer almak için elimden gelen desteği vereceğim. Buradan Zeytin dalı harekatında, Afrin’de  mücadele eden tüm Mehmetçiklerimizin Allah yar ve yardımcıları olsun. Dualarımız ve kalbimiz onlarla beraber atmaktadır. Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlar, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart tıp bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

GÜNDEM
Zeynep Keskin
15.03.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin