Yüzmede büyük başarı

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Çanakkale’de düzenlenen...
Yüzmede büyük başarı

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Çanakkale’de düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi” (Anolig) Yüzme Türkiye Birinciliği müsabakasında Özel SANKO Okulları öğrencisi Beril Öztürk Türkiye Birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı. Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzunda düzenlenen yarışlara Türkiye genelinden 650’ye yakın sporcu katıldı.

Bursa, Adana, Tekirdağ, Samsun, İstanbul, Giresun, Antalya, Isparta, Elazığ, Van ve Gaziantep’ten sporcuların bulunduğu yarışta Özel SANKO Okulları öğrencisi Beril Öztürk 11 yaş kategorisi, 50 metre Kurbağalama stilinde 38.70’lik derecesi ile Türkiye birincisi oldu.

SANKO Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, öğrencilerinin her alanda Türkiye dereceleri ile anılmaya devam edeceğini belirterek, “Öğrencimiz Beril Öztürk'ü ve emeği geçen öğretmenlerimi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

SPOR
Haber Merkezi
3.04.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin