KAPTAN

ŞİRECİ

TABAKHANE’DEN BAŞLAYAN YAŞAM ÖYKÜSÜ O’NU GAZİANTEP’İN HATTA GÜNEYDOĞUNUN TEKSTİL İMPARATORU YAPTI.

O TİCARETİ MUTFAĞINDA ÖĞRENDİ.

O, TIRNAKLARINI, YÜREĞİNİ, BİLEĞİNİ ÇELEBİLİĞİ İLE BİRLEŞTİREREK, GENÇ YAŞTA TÜRK EKONOMİSİNİN GAZİANTEP’TE YILDIZI OLDU.

PEKİ OLDU DA NE OLDU?

GEÇMİŞİYLE HESAPLAŞARAK, HER İŞİN BAŞI EĞİTİM DİYEREK, DOĞDUĞU ŞEHRE İKİ OKUL KAZANDIRDI.(OKULUN GÜVENLİKÇİ, HİZMETLİ GİDERLERİNİ DE KARŞILAYARAK)

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK AMATEM’İNİ (ALKOL VE MADDE BAĞIMLILIĞI TEDAVİ VE EĞİTİM MERKEZİ) KURARAK, DEVASA BİR MANEVİ HİZMET GERÇEKLEŞTİRDİ.

EĞİTİMDE, SAĞLIKTA, HAYIR VE HASENATTA YAPTIĞI HİZMETLERİ REKLAM VE ÖVÜNÇ KAYNAĞI YAPMAYARAK, MÜTEVAZİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİ. ASLINDA İLK YAPMASI GEREKLİ HİZMET, GAZİANTEP’TE BİR AKIL HASTANESİ YAPMAKTI. AMA İLERİDE ONU DA YAPACAK.

MALUMALİNİZ 28 KASIM 2013 TARİHİNDE KAÇIRILDI VE SERBEST BIRAKILDI. GAZİANTEP’TE BAŞLAYAN OLAY NİÇİN BAŞKA İL’DE MAHKEMESİ SÜRER HALEN MUAMMA.

NİÇİN, NEDEN KAÇIRILDI VE DÖRT GÜN REHİN ALINDI. NELER DÖNDÜ HEPSİ ‘’SIR’’ OLARAK KALDI.

KAMUOYU KONU İLE ALAKALI DOĞRU BİR ŞEKİLDE BİLGİLENDİRİLMEDİ.

ŞİRECİ’NİN GAYR-I MEŞRU, GAYR-I KANUNİ HİÇBİR İŞLE İLGİSİ OLAMAZ VE OLMAZ.

MALUM; ÜÇ GÜN ÖNCEDE BÜROSU TAHRİP EDİLDİ VE GÖZDAĞI VERMEK İÇİN ÇARÇAKAL TAKIMININ UYDURUK BİR EYLEMİ OLMUŞTU.

ANCAK SN.ŞİRECİ’NİN YAŞADIĞI BU ÇİRKİN OLAY GAZİANTEP’İN NE DEVLET ERK’İ,NE SİYASİLERİ, NE STK’LARI, NE DE KAMUOYU TARAFINDAN DÜRÜSTÇE VE MERTÇE ALGILANIP HESABI HALEN SORULMADI.

SIRADAN BİR VAKA GİBİ GÖRÜLDÜ.

BU ŞEHRİN HER PROBLEMİNE MANEVİ VE MADDİ KATKI SUNARAK, ALLAH RIZASI İÇİN HİZMET VEREN ‘’ADAM GİBİ BU ADAMA’’ YAPILAN HER YANLIŞ, BÜTÜN ŞEHRE YAPILMIŞ SAYILIR.

ŞİRECİ’NİN YÜKSELİŞİ VE VARLIĞI EN SON İNŞAAT SEKTÖRÜNE DEV ADIMLARLA GİRMESİ, BAZI ZART-I MUHTEREMLERİ ‘’KISKANÇLIK KRİZİNE’’ SOKMUŞ OLABİLİR.

‘’PLAN İÇİNDE PLAN, OYUN İÇİNDE OYUN OLAN’’ BU MUAMMA BİR AN ÖNCE TİTİZLİKLE ARAŞTIRILMALI VE BU OLAYIN AÇIK GİZLİ TÜM DETAYLARI DEVLET RİCALİ TARAFINDAN MASAYA YATIRILARAK ÇÖZÜLMELİ.

İŞİN İÇİNDEN KİM ÇIKARSA ÇIKSIN ‘’MAFYA BOZUNTULARI MI, JİTEM ESKİLERİ Mİ, EMEKLİ KORUCULAR MI, EMNİYET AYAĞI MI, YARGI AYAĞI MI’’ HER NEYSE BU OLAY 28 KASIM 2013 TARİHİNDEN İTİBAREN ELE ALINARAK, AYDINLATILMALI.

SİLAHIN DOLUSU BİR KİŞİYİ, BOŞU BİN KİŞİYİ KORKUTUR.

‘’HİÇBİR İYİLİK, KÖTÜLÜKSÜZ KALMAZ’’ HESABI BURADA SAYIN AHMET ŞİRECİ, ÇEKİNMEDEN OLUP BİTENİ OLAYIN PERDE ARKASINI YETKİLİ VE İLGİLİLERLE PAYLAŞMALI, MALINDA VE CANINDA GÖZÜ OLANLARDAN HESABINI YASAL BİR ŞEKİLDE SORMALIDIR.

AKSİ TAKDİRDE BU İŞ DAHA ÇOK SU GÖTÜRÜR !


19 Ağustos 2014 Salı

Etiketler
Yazarın Diğer Yazıları
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin