GAZİANTEP’TE MİNİ SEÇİM

Şehitkamil ilçesine bağlı Göztepe Mahallesi’nde 6 Temmuz’da muhtarlık seçimi gerçekleştirilecek. 5 bine yakın nüfusu ile kentin küçük yerleşim alanları arasında yer alan mahallede seçim heyecanı yaşanıyor.
GAZİANTEP’TE MİNİ SEÇİM

Erken seçim tartışmalarının sürdüğü siyasi arenada gözler Şehitkamil ilçesinin 5 bin nüfuslu Göztepe Mahallesi’ne çevrildi. Rahatsızlığı nedeniyle vefat eden Göztepe Mahallesi Muhtarı Mehmet Zencirci’nin erine seçilecek isim 6 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan seçimle belli olacak. 4 adayın kıyasıya seçim mücadelesi vereceği Göztepe Mahallesi’nde heyecan ise oldukça yüksek. Siyasi partilerde seçim propagandasını yakından takip ediyor.

2 BİN 800 SEÇMEN SANDIĞA GİDECEK

6 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimde 2 bin 800 seçmen sandığa gidecek. Yeni mahalle muhtarının seçileceği seçimin öncesinde propaganda çalışmalarını sürdüren Mehmet Gül, Cuma Özdemir, Mustafa Çapan ile İbrahim Yaycı projelerini seçmenleriyle paylaşıyorlar. Mevcut mahalle muhtarı Mehmet Zencirci’nin vefatıyla boşalan muhtarlık koltuğuna kimin oturacağı belli değil ama mahallede seçim heyecanı oldukça yüksek.

“MAHALLEMİZİN SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN ADAYIM”

Göztepe Mahallesi Muhtar Adaylarından Mehmet Gül, seçim çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürdüğüne dikkat çekti. Gül, “Yapılacak olan seçimde seçilmem halinde mahallemizin sorunlarını gidermek ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözmek için var gücümle çalışacağım” dedi. Diğer muhtar adayları Cuma Özdemir, Mustafa Çapan ile İbrahim Yaycı’da benzer açıklamalarıyla ön plana çıktılar. Mahalle genelinde bire bir ziyaretlerle seçim propagandasını sürdüren adayların ortak temennisi ise seçime kadar koronavirüs belasından bir an önce kurtulmak.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
13.04.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin